Прв форум за пластична хирургија


Join the forum, it's quick and easy

Прв форум за пластична хирургија
Прв форум за пластична хирургија
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Чувствителност на брадавици

Go down

Чувствителност на брадавици Empty Чувствителност на брадавици

Пишување by CatWoman Вто Окт 23, 2012 6:25 pm

Жените често наведуваат дека по оперативниот зафат чувсувуваат промена во чувствителноста на брадавиците, во смисла на зголемување или намалување на нивната чувствителност. Оваа ситуација обично се стабилизира во текот на неколку месеци, односно, една година по оперативниот зафат. Меѓутоа, промената на чувствителноста понекогаш (многу ретко) може да биде и трајна.
CatWoman
CatWoman
CatWoman
CatWoman

Број на мислења : 33
Join date : 2012-10-21
Age : 38
Местолокација : Скопје

https://plasticsurgeon.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот