Прв форум за пластична хирургија


Join the forum, it's quick and easy

Прв форум за пластична хирургија
Прв форум за пластична хирургија
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Естетска корекција на уши

3 posters

Go down

Естетска корекција на уши Empty Естетска корекција на уши

Пишување by Hottie Пон Ное 05, 2012 3:32 pm

Дали некој знае колку чини естетска корекција на уши во воена болница во Скопје?? Слушнав порано дека било 2000..дали уште е таа цена??

Hottie
Почетник
Почетник

Број на мислења : 1
Join date : 2012-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Естетска корекција на уши Empty Re: Естетска корекција на уши

Пишување by CatWoman Пон Ное 05, 2012 6:22 pm

Во воена болница е најефтино според моите сознанија, од 2000-3000 денари со плави картони.
Најдобро би било да закажеш преглед, а притоа ќе се информираш и за цената.
Ако сакаш можеш да поставиш и слика, секако со прекриено лице...
CatWoman
CatWoman
CatWoman
CatWoman

Број на мислења : 33
Join date : 2012-10-21
Age : 38
Местолокација : Скопје

https://plasticsurgeon.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Естетска корекција на уши Empty Re: Естетска корекција на уши

Пишување by cassanova Вто Ное 13, 2012 11:12 pm

Catwomen dali operacijata na usi e seuste 2000-3000denari vo voena bolnica,i dali mozes da mi preporacas nekoj doktor ? fala Smile)

cassanova
Почетник
Почетник

Број на мислења : 2
Join date : 2012-11-13

Вратете се на почетокот Go down

Естетска корекција на уши Empty Re: Естетска корекција на уши

Пишување by cassanova Нед Ное 18, 2012 9:40 pm

CatWoman напиша:Во воена болница е најефтино според моите сознанија, од 2000-3000 денари со плави картони.
Најдобро би било да закажеш преглед, а притоа ќе се информираш и за цената.
Ако сакаш можеш да поставиш и слика, секако со прекриено лице...CatWoman mozesh da mi kazish dali seuste cenite vo voena se od 2000-3000 denari ? Smile

cassanova
Почетник
Почетник

Број на мислења : 2
Join date : 2012-11-13

Вратете се на почетокот Go down

Естетска корекција на уши Empty Re: Естетска корекција на уши

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот