Прв форум за пластична хирургија


Join the forum, it's quick and easy

Прв форум за пластична хирургија
Прв форум за пластична хирургија
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Подигнување и намалување на гради

2 posters

Go down

Подигнување и намалување на гради Empty Подигнување и намалување на гради

Пишување by CatWoman Вто Окт 23, 2012 6:34 pm

Примери
[You must be registered and logged in to see this image.][img][/img]
[You must be registered and logged in to see this image.]
CatWoman
CatWoman
CatWoman
CatWoman

Број на мислења : 33
Join date : 2012-10-21
Age : 38
Местолокација : Скопје

https://plasticsurgeon.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Подигнување и намалување на гради Empty Re: Подигнување и намалување на гради

Пишување by Темјанушка Сре Апр 23, 2014 12:37 pm

kolku pari e vakva operacija me interesira i mene i koi se rizici postojat od istata?
 Very Happy ako znae nekoj neka pise plsssssss

Темјанушка
Почетник
Почетник

Број на мислења : 2
Join date : 2014-04-23

Вратете се на почетокот Go down

Подигнување и намалување на гради Empty Re: Подигнување и намалување на гради

Пишување by Темјанушка Сре Апр 23, 2014 2:12 pm

ima li nekoj da pise na temava? kade moze da se napravi,dali e teska operacijata

Темјанушка
Почетник
Почетник

Број на мислења : 2
Join date : 2014-04-23

Вратете се на почетокот Go down

Подигнување и намалување на гради Empty Re: Подигнување и намалување на гради

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот