Прв форум за пластична хирургија


Join the forum, it's quick and easy

Прв форум за пластична хирургија
Прв форум за пластична хирургија
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Постави потпис

Go down

Постави потпис Empty Постави потпис

Пишување by CatWoman Вто Окт 23, 2012 9:39 pm

За да поставите Ваш потпис кој ќе стои под секоја ваша порака, потребно е да го направите следното.
Одете на Профил, потоа изберете Потпис. Во празното поле напишете го вашиот потпис и потоа кликнете Испрати.

информации кои треба да бидат содржани во потписот:
Висина/Тежина, Вид на операција (Доктор, Дата на обавена операција и други информации за операцијата) ИЛИ
Доколку сеуште не сте се оперирале: Висина/Тежина, Вид на планирана операција, и сл Smile
Исто така во потписот треба да пишува и број на страна на која се наоѓаат сликите ккои ги имате поставено.

Кога испраќате одговори на форумот под пораката треба да ви биде штиклирано полето Потпис (Signature)

CatWoman
CatWoman
CatWoman
CatWoman

Број на мислења : 33
Join date : 2012-10-21
Age : 38
Местолокација : Скопје

https://plasticsurgeon.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот