Прв форум за пластична хирургија


Join the forum, it's quick and easy

Прв форум за пластична хирургија
Прв форум за пластична хирургија
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Спонзорски теми

Go down

Спонзорски теми Empty Спонзорски теми

Пишување by CatWoman Вто Окт 23, 2012 9:06 pm

Оваа тема е наменета за сите оние (клиники, доктори) кој сакаат да се промовираат себеси на овој форум.
Докторите можат да закупат своја тема на која ќе даваат одговори на прашањата на членовите на форумот и ќе имаат можност притоа со нив да закажат термин за преглед и операција.
Покрај тоа, докторите и клиниките ќе имаат можност на својата спонзорска тема да постават и фотографии од операции кои се обавени од нивна страна, а од тоа секако ќе имаат корист, бидејќи секогаш кандидатите за операција се позаинтересирани откако ќе видат фотографии од работата на хирургот.
Во странство овој вид на маркетинг е многу високо рангиран, додека кај нас е допрва во подем.
CatWoman
CatWoman
CatWoman
CatWoman

Број на мислења : 33
Join date : 2012-10-21
Age : 38
Местолокација : Скопје

https://plasticsurgeon.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот