Прв форум за пластична хирургија


Join the forum, it's quick and easy

Прв форум за пластична хирургија
Прв форум за пластична хирургија
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Поставување слики

Go down

Поставување слики Empty Поставување слики

Пишување by CatWoman Вто Окт 23, 2012 9:42 pm

За да поставите слики треба да одите на полето кое е обележано на сликата, а потоа да ја пронајдете сликата каде се наоѓа во вашиот компјутер и потоа да притиснете Post It.
Потоа ископирајте го вториот линк и кликнете Uplod.
Потоа кликнете на полето од десна страна до ова што е обележано со црвено и потоа кликнете ок.
[You must be registered and logged in to see this image.]
CatWoman
CatWoman
CatWoman
CatWoman

Број на мислења : 33
Join date : 2012-10-21
Age : 38
Местолокација : Скопје

https://plasticsurgeon.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Поставување слики Empty Re: Поставување слики

Пишување by CatWoman Вто Окт 23, 2012 9:42 pm

По поставување на сликите во потписот напишете и на која страна се наоѓаат. А на сликата е прикажано како да одите од страна на страна.
[You must be registered and logged in to see this image.]
CatWoman
CatWoman
CatWoman
CatWoman

Број на мислења : 33
Join date : 2012-10-21
Age : 38
Местолокација : Скопје

https://plasticsurgeon.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот