Прв форум за пластична хирургија


Join the forum, it's quick and easy

Прв форум за пластична хирургија
Прв форум за пластична хирургија
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Правила на форумот

Go down

Правила на форумот Empty Правила на форумот

Пишување by CatWoman Вто Окт 23, 2012 9:34 pm

1. Треба да се пишува кирилица
2. Не смее да се фалат/критикуваат доктори и клиники без да се приложи сопствен доказ (слика)
3. Не смее да се вреѓа и омаловажува. Секој кој ќе го направи тоа ќе биде баниран.
4. Не смее да се праќаат линкови од клиники или од други слични форуми
5. Забрането е вреѓање на членовите на форумот. Доколку се случи вакво нешто членот кој вреѓа ќе биде опоменат, а подоцна баниран.
6. Потпис. Секој член кој досега обавил операција мора да постави потпис како што е дадено во упатството (Постави потпис)
7. Спамирање. Забрането е спамирање.
CatWoman
CatWoman
CatWoman
CatWoman

Број на мислења : 33
Join date : 2012-10-21
Age : 38
Местолокација : Скопје

https://plasticsurgeon.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот