Прв форум за пластична хирургија


Join the forum, it's quick and easy

Прв форум за пластична хирургија
Прв форум за пластична хирургија
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Делиме искуства

Go down

Делиме искуства Empty Делиме искуства

Пишување by CatWoman Вто Окт 23, 2012 8:23 pm

Тука членовите кои имаат направено липосукција можат да ги споделат своите искуства, како и оние кои планираат да го направат овој оперативен зафат.
CatWoman
CatWoman
CatWoman
CatWoman

Број на мислења : 33
Join date : 2012-10-21
Age : 38
Местолокација : Скопје

https://plasticsurgeon.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот