Прв форум за пластична хирургија
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Кој е он-лајн?
Севкупно има 2 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 2 Гости

Никој

[ View the whole list ]


Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 12 во Вто Окт 25, 2016 10:35 am

Постави потпис

Go down

Постави потпис

Пишување by CatWoman on Вто Окт 23, 2012 9:39 pm

За да поставите Ваш потпис кој ќе стои под секоја ваша порака, потребно е да го направите следното.
Одете на Профил, потоа изберете Потпис. Во празното поле напишете го вашиот потпис и потоа кликнете Испрати.

информации кои треба да бидат содржани во потписот:
Висина/Тежина, Вид на операција (Доктор, Дата на обавена операција и други информации за операцијата) ИЛИ
Доколку сеуште не сте се оперирале: Висина/Тежина, Вид на планирана операција, и сл Smile
Исто така во потписот треба да пишува и број на страна на која се наоѓаат сликите ккои ги имате поставено.

Кога испраќате одговори на форумот под пораката треба да ви биде штиклирано полето Потпис (Signature)

CatWoman
CatWoman
CatWoman
CatWoman

Број на мислења : 33
Join date : 2012-10-21
Age : 33
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://plasticsurgeon.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот