Прв форум за пластична хирургија

Зголемување/намалување на задникот

Go down

Зголемување/намалување на задникот

Пишување by CatWoman on Вто Окт 23, 2012 8:30 pm

Тука можете да пишувате за своите искуства и желби за зголемување/намалување на задникот.
CatWoman
CatWoman
CatWoman
CatWoman

Број на мислења : 33
Join date : 2012-10-21
Age : 33
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://plasticsurgeon.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот