Прв форум за пластична хирургија
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Кој е он-лајн?
Севкупно има 2 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 2 Гости

Никој

[ View the whole list ]


Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 12 во Вто Окт 25, 2016 10:35 am

Чувствителност на брадавици

Go down

Чувствителност на брадавици

Пишување by CatWoman on Вто Окт 23, 2012 6:25 pm

Жените често наведуваат дека по оперативниот зафат чувсувуваат промена во чувствителноста на брадавиците, во смисла на зголемување или намалување на нивната чувствителност. Оваа ситуација обично се стабилизира во текот на неколку месеци, односно, една година по оперативниот зафат. Меѓутоа, промената на чувствителноста понекогаш (многу ретко) може да биде и трајна.
avatar
CatWoman
CatWoman
CatWoman

Број на мислења : 33
Join date : 2012-10-21
Age : 33
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://plasticsurgeon.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот