Прв форум за пластична хирургија

Double bubble

Go down

Double bubble

Пишување by CatWoman on Вто Окт 23, 2012 6:21 pm

Како една од можните компликации е Double bubble ефектот.
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
CatWoman
CatWoman
CatWoman

Број на мислења : 33
Join date : 2012-10-21
Age : 33
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://plasticsurgeon.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот