Прв форум за пластична хирургија
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Кој е он-лајн?
Севкупно има 2 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 2 Гости

Никој

[ View the whole list ]


Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 12 во Вто Окт 25, 2016 10:35 am

Поставување слики

Go down

Поставување слики

Пишување by CatWoman on Вто Окт 23, 2012 9:42 pm

За да поставите слики треба да одите на полето кое е обележано на сликата, а потоа да ја пронајдете сликата каде се наоѓа во вашиот компјутер и потоа да притиснете Post It.
Потоа ископирајте го вториот линк и кликнете Uplod.
Потоа кликнете на полето од десна страна до ова што е обележано со црвено и потоа кликнете ок.
[You must be registered and logged in to see this image.]
CatWoman
CatWoman
CatWoman
CatWoman

Број на мислења : 33
Join date : 2012-10-21
Age : 33
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://plasticsurgeon.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поставување слики

Пишување by CatWoman on Вто Окт 23, 2012 9:42 pm

По поставување на сликите во потписот напишете и на која страна се наоѓаат. А на сликата е прикажано како да одите од страна на страна.
[You must be registered and logged in to see this image.]
CatWoman
CatWoman
CatWoman
CatWoman

Број на мислења : 33
Join date : 2012-10-21
Age : 33
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://plasticsurgeon.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот