Прв форум за пластична хирургија

Рекламирање на форумот

Go down

Рекламирање на форумот

Пишување by CatWoman on Вто Окт 23, 2012 9:08 pm

Сите заинтересирани (клиники, доктори, аптеки, специјализирани продавници за опрема) можат да се рекламираат на овој форум, со спонзорска тема или банер.
CatWoman
CatWoman
CatWoman
CatWoman

Број на мислења : 33
Join date : 2012-10-21
Age : 33
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://plasticsurgeon.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот