Прв форум за пластична хирургија
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Кој е он-лајн?
Севкупно има 2 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 2 Гости

Никој

[ View the whole list ]


Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 12 во Вто Окт 25, 2016 10:35 am

Спонзорски теми

Go down

Спонзорски теми

Пишување by CatWoman on Вто Окт 23, 2012 9:06 pm

Оваа тема е наменета за сите оние (клиники, доктори) кој сакаат да се промовираат себеси на овој форум.
Докторите можат да закупат своја тема на која ќе даваат одговори на прашањата на членовите на форумот и ќе имаат можност притоа со нив да закажат термин за преглед и операција.
Покрај тоа, докторите и клиниките ќе имаат можност на својата спонзорска тема да постават и фотографии од операции кои се обавени од нивна страна, а од тоа секако ќе имаат корист, бидејќи секогаш кандидатите за операција се позаинтересирани откако ќе видат фотографии од работата на хирургот.
Во странство овој вид на маркетинг е многу високо рангиран, додека кај нас е допрва во подем.
avatar
CatWoman
CatWoman
CatWoman

Број на мислења : 33
Join date : 2012-10-21
Age : 33
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://plasticsurgeon.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот